Zajištění životního standardu

RodinaPojistky jsou velmi kontroverzní téma. Málokdy jsme se setkali s klienty, kteří by s nimi měli spíše pozitivní zkušenost než právě tu negativní.


Právě v této oblasti zastáváme názor, že pojištění je jako pasivní výdaj, pokud ho daný měsíc nevyužijete, jako byste tyto vydané peníze každý měsíc vyhazovali z okna. Avšak je důležité ho mít, pro případy, kdy máte hypotéku, rodinu, další závazky, a chcete, aby i bez vás vše fungovalo, a pojištění zmírnilo alespoň ztrátu finanční, i když tu emocionální nezvládne.

Jsme naprostými odpůrci spoření na pojištění, jelikož jsme nikdy nepotkali nikoho, kdo by na životním pojištění spořil a vybral by více, než tam vložil, právě proto zastáváme pojištění spíše rizikové. Které kryje rizika, která klient skutečně potřebuje, a řeší životně důležité události, tak aby nedocházelo k nežádoucímu výpadku příjmu.

Velmi často děláme klientovi odborné audity, jeho stávajících pojistek s rozborem jednotlivých rizik, na co se skutečně vztahují, jaké jsou zde výluky, a konzultujeme co by se mohlo stát, a zda by to skutečně fungovalo, tak jak je žádoucí.

Klademe důraz na servis i proto se rok či alespoň každé dva roky s klienty vidíme, a znovu si dané parametry konzultujeme. Není nic horšího, když si někdo něco uzavře a "hodí" to do šuplíku, kde to leží někdy 5 nebo 10 let. Mezitím se změní u každého člověka, práce, potřeby, rizika i zdravotní stav.

 


 

POJIŠTĚNÍ A FINANCE ONLINE

Sjednejte si pojištění online prostřednictvím systému našeho partnera Sillet Group. Vaše poptávka bude zaslána našemu finančnímu poradci:

Ing. Lucie Juřičková
☏: +420 725 662 455 | @: jurickova[zavináč]uvedinvest.cz

 


 

Pro jakékoli další dotazy využijte kontaktní formulář.

Novinky

Prodej projektu ALFA 9 s pozemkem v Uhřicích

04. 04. 2019

Výstavba nízkoenergetického zděného rodinného domu ALFA 9, bungalov 4+1 o užitn…

Prodej projektu ALFA 7 s pozemkem v Uhřicích

03. 04. 2019

Výstavba nízkoenergetického zděného rodinného domu ALFA 7, bungalov 3+kk o užitn…

Prodej projektu ALFA 2 s pozemkem v Halenkovicích

02. 04. 2019

Výstavba zděného rodinného domu o užitné ploše 83 m² s pozemkem o velikosti 982…

Spustili jsme nové webové stránky

01. 02. 2019

Na nově spuštěných webovkách najdete informace o službách, které nabízí…