Standartní provedení domu

  STANDARDNÍ PROVEDENÍ DOMU INFORMACE A TECHNICKÉ ŘEŠENÍ
Základová deska domu  ✓ Cena domu je vždy uváděna včetně základové desky. Pro bezproblémové zajištění záručních oprav je nutné aby stavbu základní desky a samotnou stavbu domu prováděl jeden zhotovitel.
Hloubka základové desky je 1m.
DPH 15%  ✓ Všechny ceny našich domů automaticky zahrnují příslušnou daň z přidané hodnoty DPH 15 %.
Doprava a režie stavby  ✓ Do 10 km od Uherského Hradiště žádné další poplatky za dopravu a režii. Vše je součástí ceny domu.
Zděné provedení domu  ✓ Naše domy provádíme zděnou technologií což ve srovnání například s dřevostavbou přináší dlouhou životnost a vyšší hodnotu.
Zděné provedení domu - varianta YTONG   Pro zdění používáme YTONG i POROTHERM. Vše dle přání zákazníka.
Nízkoenergetické provedení domu - zateplení  ✓ Domy samozřejmě realizujeme v nízkoenergetickém provedení což vám ušetří až 50 % nákladů na vytápění domu oproti běžným rodinným domům.
Stropní konstrukce - dvoupodlažní domy   Stropy provádíme s velkou pevností a vynikající zvukovou těsností.
Stropní konstrukce - přízemní domy  ✓ Řešení stropu které je velmi jednoduché snižuje náklady na konstrukce domu a umožnuje uložení tepelné izolace.
Střecha domu  ✓ Střešní krytinu dodáváme v návaznosti na sklon střešní konstrukce. Krytinu dodáváme od všech dostupných dodavatelů.
Okna s izolačním 3 sklem  ✓ Pro ušetření dalších nákladů na vytápění vašeho domu montujeme okna s izolačním 3 sklem. Konkrétně vám to ušetří až 20 % nákladů.
Rozvody a osazení elektro  ✓ Zásuvky, vypínače, rozvaděč vše je součástí domu ve standartním provedení. Po domluvě se zákazníkem je možnost montovat i nestandartní dražší varianty.
Vytápění, ohřev TUV, kotel na vytápění  ✓ Kondenzační kotel zaručí perfektní tepelnou pohodu domu. Je to moderní a úsporný zdroj tepla. Výborně se doplňuje s nízkoenergetickým provedením domu.
Tepelné čerpadlo   Tepelné čerpadlo snižuje náklady na vytápění až o 70 %.
Podlahové vytápění  ✓ Použitý systém podlahového vytápění (fóliové nebo teplovodní). Dle přání zákazníka.
Rozvody vody a kanalizace  ✓ Používáme nejmodernější materiály, které zaručí bezproblémový provoz po celou dobu životnosti domu.
Vybavení koupelen (vana, sprcha,umyvadla, toalety, baterie)  ✓ Koupelny zařizujeme podle vašeho vkusu v našem koupelnovém studiu je pro vás připraveno mnoho krásných koupelen. Návrh i dodání koupelen zajištujeme s naším smluvním partnerem.
Vybavení podlahami  ✓ Součástí domu je i luxusní laminátová podlaha, dřevoplast, vinyl a jiné dostupné podlahy, v koupelnách a v kuchyni keramická dlažba. Barvy a materiály si volíte podle svého vkusu.
Schodiště u vícepodlažních domů   Schodiště nabízíme dřevěné. Je krásné a funkční.
Povrchové úpravy stěn, obklady  ✓ Interiéry a exteriéry si můžete zvolit podle svého vkusu.
Vnitřní a vchodové dveře, garážová vrata  ✓ Dveře jsou součástí moderního interiéru včetně obložkových zárubní. Design si můžete vybrat dle svého vkusu.
Kuchyňská linka   Moderní kuchyňskou linku si můžete upravit podle typu domu.

Novinky

Prodej projektu ALFA 9 s pozemkem v Uhřicích

04. 04. 2019

Výstavba nízkoenergetického zděného rodinného domu ALFA 9, bungalov 4+1 o užitn…

Prodej projektu ALFA 7 s pozemkem v Uhřicích

03. 04. 2019

Výstavba nízkoenergetického zděného rodinného domu ALFA 7, bungalov 3+kk o užitn…

Prodej projektu ALFA 2 s pozemkem v Halenkovicích

02. 04. 2019

Výstavba zděného rodinného domu o užitné ploše 83 m² s pozemkem o velikosti 982…

Spustili jsme nové webové stránky

01. 02. 2019

Na nově spuštěných webovkách najdete informace o službách, které nabízí…