Spoření

„Ten, kdo plánuje, má za tři." I takto by se dala popsat situace, kdy na věci, např. do domácnosti, máme připravený potřebný obnos peněz – je to levný a bezpečný, ve srovnání s úvěry, systém financování. Utvářet úspory na takovéto plánované výdaje se však nedaří každému, zejména pak, přijdou-li ony výdaje zcela neplánovaně.

To, že lze finance na takovéto situace připravovat v rámci systému tvorby rezerv, asi nikoho nepřekvapí, nicméně, nalézt způsob, kdy budou v onom okamžiku finance k dispozici, už tak lehké není. Proto řada lidí takové situace řeší spotřebitelskými úvěry a několikanásobně přeplácí.

Jak financovat auto?

Auto je jedním z prostředků, které může být pro některé domácnosti naprostou nezbytností. Pomůžeme vám najít způsob, jak nejvhodněji jej financovat, kolik peněz použít z vlastních zdrojů a kolik z případného úvěru.

Opravy a rekonstrukce, vybavení domácnosti

Často jsou řešeny opravy a rekonstrukce domácnosti (potažmo bytu či domu), ze spotřebitelských úvěrů, které jsou snadno dostupné, takřka na každém kroku, ale takové rozhodnutí lze považovat za strategickou chybu. To, že lze využít úvěrů účelových, s několika násobně nižší úrokovou sazbou, už pak ví málokdo. Proč platit více, když nemusíte? Jste tak bohatí, že pro vás ušetřené desítky tisíc nejsou hodny zřetele? Pojďme společně navrhnout vhodný systém financování vaší domácnosti.

Stavební spoření

Stavební spoření nabízí kromě zhodnocení peněz, a státní dotace až 2 000 Kč za rok při vkladech 20 000 ročně, také možnost financovat bydlení pomocí úvěru ze stavebního spoření. Výhodou stavebního spoření je státní podpora. Jak poznáte nejlepší stavební spoření? Jednotlivé produkty jsou si velmi podobné. Využijte proto naše srovnání stavebního spoření. Stavební spoření nabízí pět stavebních spořitelen, konkrétně: ČMSS, Modrá pyramida, Raiffeisen stavební spořitelna, Wüstenrot a Stavební spořitelna České spořitelny.

Investice

Finanční strategie vyžaduje odborný přístup. Navrhnout finanční strategii již vyžaduje odborný přístup. Řada lidí tvrdí, že má stavební spoření, životní pojištění, penzijní připojištění, spořicí účet, že investují apod. Jak ale tyto produkty fungují, zda jsou nastaveny na maximální výkon, to už však řeší jen málo kdo. Pak se tedy stávající situace, kdy lidé platí a v podstatě spíše svým konáním podporují finanční instituce a zvyšují jim zisky, než aby nechávaly své finance pracovat pro sebe.
Informace z restaurací nejsou relevantní
Bohužel umět sladit jednotlivé produkty, tak aby přesně korespondovaly s našimi představami, již není na konzultaci v rodině nebo v restauračním zařízení u piva se svými kamarády, ale vyžaduje profesionální zkušenosti a informace (které nejsou marketinkového rázu, často publikované na internetu).


K zamyšlení: Můžete podporovat banky, pojišťovny a další instituce, nebo nechat své peníze pracovat pro sebe. Rozhodnutí je na vás, řešení na profesionálovi.

Rádi vám poradíme, jak nastavit takové produkty na maximální výkon, který umožňují, jak začít platit méně finančním institucím a nechat peníze pracovat pro sebe. Tímto způsobem uspořené peníze vám přinesou další užitek. "Peníze dělají další peníze", a to platí pro každého. Není výsadou "bohatých" umět s penězi nakládat.

 


 

POJIŠTĚNÍ A FINANCE ONLINE

Sjednejte spoření online prostřednictvím systému našeho partnera Sillet Group. Vaše poptávka bude zaslána našemu finančnímu poradci:

Ing. Lucie Juřičková
☏: +420 725 662 455 | @: jurickova[zavináč]uvedinvest.cz

 


 

Pro jakékoli další dotazy využijte kontaktní formulář.

Novinky

Prodej projektu ALFA 9 s pozemkem v Uhřicích

04. 04. 2019

Výstavba nízkoenergetického zděného rodinného domu ALFA 9, bungalov 4+1 o užitn…

Prodej projektu ALFA 7 s pozemkem v Uhřicích

03. 04. 2019

Výstavba nízkoenergetického zděného rodinného domu ALFA 7, bungalov 3+kk o užitn…

Prodej projektu ALFA 2 s pozemkem v Halenkovicích

02. 04. 2019

Výstavba zděného rodinného domu o užitné ploše 83 m² s pozemkem o velikosti 982…

Spustili jsme nové webové stránky

01. 02. 2019

Na nově spuštěných webovkách najdete informace o službách, které nabízí…