Prodej projektu ALFA 2 s pozemkem v Halenkovicích

Dům na klíč

Výstavba zděného rodinného domu o užitné ploše 83 m² s pozemkem o velikosti 982 m².

Pozemek se nachází v lokalitě Halenkovice u Napajedel nedaleko od Zlína a Uherského Hradiště. Je umístěn na mírně svažitém terénu v oblasti primárně určené k rekreaci, přesto je oblast hojně využívána pro trvalé bydlení. Umístění pozemku zajišťuje soukromí, kontakt s přírodou a nádherný výhled na údolí.

Pozemek je nabízen s výstavbou RD ALFA 2. Jedná se o bungalov 4+kk o zastavěné ploše 105 m² a užitné ploše 83 m². Rozměry domu: 9.9 x 12,9 m. Koncepce domu umožňuje pohodlné bydlení pro 4-5člennou rodinu. Vytápění domu je řešeno elektrickým kotlem a podlahovým topením. Možnost doplnit o krbovou vložku. Kuchyň je propojena s jídelním koutem. Obytnou část tvoří 3 pokoje s dostatkem úložných prostor, technická místnost a 2x sociální zařízení. Dispozice domu je možné upravit.

Výstavba typu "NA KLÍČ" znamená kompletní služby počínaje právními a finančními službami, projektovou činností, zajištěním stavebního povolení a konče samotnou výstavbou. Doba výstavby je 7 - 12 měsíců od jejího zahájení.

CENA: 3 459 000 Kč (včetně DPH)

Kontaktní osoba

Tomáš Maršálek
Mobil: +420 775 788 227
Email: marsalek@uvedinvest.cz