Financování bydlení

HypotékyJsme experty v oblasti hypoték. Věnujeme se financování snů našich klientů od roku 2007. Za tu dobu jsme navázali spolupráci se všemi bankami a spořitelnami v oblasti financování bydlení. Jsme certifikovaným odborníky v oblasti úvěrů a hypoték Českou národní bankou.

Pravidelně studujeme měnící se metodiky jednotlivých bank a pokyny ČNB, na které dokáže běžný smrtelník jen těžko reagovat a sledovat je.

Pro naše klienty zpracováváme analýzu celého trhu, srovnání jednotlivých bank, jejich výhod i nevýhod či benefitů pro klienta. Čímž šetříme lidem čas a přinášíme jejich financím efektivitu.

Za dlouhou dobu působící v oblasti světa hypoték se pyšníme i mimořádnými vztahy s vedením bank a spořitelen, které mohou případně ovlivnit posouzení jednotlivého klienta. Díky historickým obratům, kterých jsme dosáhli, jsme schopni přinést klientovi efekt ve formě snížení sazby nebo zrušit běžně placené poplatky u bank.

Míra spokojenosti našich klientů a kladná odezva ve formě neustálých doporučení na další klienty nás motivuje a pohání dál. Dokážeme vyřešit hypotéku, aniž byste byli nuceni opustit teplo svého domova, nebo kanceláře.

 


 

HYPOTÉKA ONLINE

Sjednejte si hypotéku online prostřednictvím systému našeho partnera Sillet Group. Vaše poptávka bude zaslána našemu finančnímu poradci:

Ing. Lucie Juřičková
☏: +420 725 662 455 | @: jurickova[zavináč]uvedinvest.cz

 


 

Pro jakékoli další dotazy využijte kontaktní formulář.

Novinky

Prodej projektu ALFA 9 s pozemkem v Uhřicích

04. 04. 2019

Výstavba nízkoenergetického zděného rodinného domu ALFA 9, bungalov 4+1 o užitn…

Prodej projektu ALFA 7 s pozemkem v Uhřicích

03. 04. 2019

Výstavba nízkoenergetického zděného rodinného domu ALFA 7, bungalov 3+kk o užitn…

Prodej projektu ALFA 2 s pozemkem v Halenkovicích

02. 04. 2019

Výstavba zděného rodinného domu o užitné ploše 83 m² s pozemkem o velikosti 982…

Spustili jsme nové webové stránky

01. 02. 2019

Na nově spuštěných webovkách najdete informace o službách, které nabízí…